Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

7 kwietnia drużyna reprezentująca naszą szkołę z sukcesem uczestniczyła w eliminacjach powiatowych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Drużynę, która reprezentowała naszą szkołę, tworzyły dwie dziewczęta – Anna Kiwior i Zofia Mikoś oraz dwaj chłopcy – Wiktor Wojtys i Paweł Śmiertka. Uczestnicy turnieju musieli sprawdzić się w trzech konkurencjach, takich jak: test z przepisów ruchu drogowego, udzielanie pierwszej pomocy i jazda na rowerze po sprawnościowym torze przeszkód. Drużyna była bardzo zmotywowana i świetnie przygotowana, dzięki czemu zajęła drugie miejsce. Cała czwórka z radością przyjęła puchar i dyplom. Naszej drużynie gratulujemy sukcesu!

Zdjęcia


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.