Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

3 kwietnia 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie III Tarnowskiego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim. Uczennice naszej szkoły zdobyły w nim I i III miejsce w kategorii szkół podstawowych.

Konkurs zorganizował Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie. Naszą szkołę reprezentowały: Zofia Mikoś, Magdalena Wideł i Weronika Wróbel z klasy VI a. Każda z dziewczynek wykonała ciekawy plakat przedstawiający postać Józefa Piłsudskiego. Pomysłowość, zapał, zaangażowanie i kunszt artystyczny wykonanych prac naszych uczennic zostały docenione przez jury konkursowe i w kategorii szkół podstawowych Zosia Mikoś zajęła I miejsce, natomiast Magdalena Wideł III miejsce. Nagrodzonym uczennicom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.