Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

30 maja 2017 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowie odbył się doroczny DZIEŃ RODZINY. Zaprezentowali się na nim członkowie koła teatralnego z naszej szkoły.

piknik sosw 10Zaproszenie do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu otrzymali uczniowie z koła teatralnego wraz z opiekunem koła p. Renatą Kucharską i pedagogiem szkolnym Anną Smędą. Uczniowie klasy VI a skupieni w kole teatralnym specjalnie na ten dzień przygotowali przedstawienie pt. „Bajka w szkole”. Ich wystąpienie zostało bardzo przychylnie przyjęte przez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, którzy tańcem przed sceną włączyli się w przedstawienie i bardzo żywiołowo okazywali swoją radość.

Podczas pikniku był również czas na wspólną zabawę i korzystanie z atrakcji przygotowanych przez organizatorów: gry i zabawy, warsztaty, moc smakołyków i zdrowej żywności.

Zdjęcia


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.