Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Kilkuosobowa grupa uczniów klas piątych i szóstych naszej szkoły wzięła udział w konkursie historycznym wiedzy o Janie Nowaku-Jeziorańskim zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Tarnowie.

nowak jezioranski 04Na konkurs przygotowali prace plastyczne przestawiające działalność Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Były to znaczki pocztowe, plakaty i pocztówki. Pomysłowość prac, staranność i oryginalność przekazu zostały docenione przez komisję konkursową. Wśród uczestników konkursu najliczniejszą grupę wyróżnionych i laureatów stanowili uczniowie naszej szkoły. Wśród laureatów II miejsce zajęła Zofia Mikoś, a wyróżnienia otrzymali: Maja Mizera, Natalia Pańczyk, Zuzanna Skorupa, Anna Kiwior i Mateusz Warzała, który był najmłodszym uczestnikiem konkursu. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.