Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

1 czerwca był wyjątkowym, świątecznym dniem w naszej szkole. Lekcje miały inny charakter niż zazwyczaj, a na uczniów czekały różne atrakcje.

dd 2017 03Dzieci z młodszych klas wybrały się do teatru na przedstawienie pt. „Lato Muminków”, natomiast w starszych klasach odbywały się konkursy, turnieje, gry i zabawy. Najpierw zorganizowany został międzyklasowy konkurs piosenki ekologiczno-przyrodniczej dla uczniów klas IV-VI. Uczestników oceniało niezależne jury, które nie widziało występujących, a jedynie słyszało wykonywane przez nich piosenki. Wiele emocji dostarczyły uczniom rozgrywki sportowe pomiędzy równoległymi klasami, odbywające się w dwóch dyscyplinach – piłce nożnej i siatkówce. Klasy rywalizowały również w malowaniu twarzy koleżanek lub kolegów. Dzień Dziecka wszystkim minął bardzo radośnie.

Zdjęcia


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.