Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Dwóch uczniów klasy III c naszej szkoły odebrało nagrodę za bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”. Uroczystość odbyła się na Uniwersytecie Jagiellońskim.

nagrody kangur 02W tym roku szkolnym w „Kangurze”, w różnych kategoriach wiekowych, wzięło udział 81 uczniów naszej szkoły. W marcu dzieci zmagały się z trudnymi, ale ciekawymi zadaniami przygotowanymi przez organizatorów - Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych. Wielu zdobyło wyróżnienia, a dwóch uczniów klasy III c: Sebastian Opozda i Mateusz Łabno uzyskali wynik bardzo dobry. Chłopców zaproszono po odbiór nagrody do Krakowa na Uniwersytet Jagielloński.

W poniedziałek 19 czerwca 2017 r. na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ w Auli im. Prof. Franciszka Lei odbyło się uroczyste podsumowanie XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Laureaci oraz uczestnicy konkursu, którzy uzyskali wynik bardzo dobry, zostali uhonorowani dyplomem i nagrodą pieniężną . Serdecznie gratulujemy imponującego osiągnięcia!

Zdjęcia


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.