Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

23 czerwca 2017 r. zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Na uroczystości z tej okazji spotkali się uczniowie, nauczyciele i rodzice.

zakonczenie2016 17 15Pani dyrektor Zofia Drwal krótko podsumowała kończący się rok szkolny oraz zapowiedziała zmiany czekające nas od września. Następnie odbyła się ceremonia przekazania władzy nowo wybranemu Samorządowi Uczniowskiemu. Ustępująca przewodnicząca SU Olga Henich wręczyła symboliczne pióro Annie Kiwior, która w przyszłym roku szkolnym będzie pełniła tę funkcję. Stałym i oczekiwanym przez uczniów elementem uroczystości jest co roku wręczenie nagród uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu. Liczna grupa uczniów odebrała takie wyróżnienia z rąk pani dyrektor Z. Drwal.

Po krótkiej części artystycznej poszczególne klasy udały się na spotkanie z wychowawcami, którzy wręczyli im świadectwa. Wszystkim uczniom gratulujemy wyników w nauce i promocji do kolejnych klas. Dzieciom, młodzieży i rodzicom oraz nauczycielom życzymy udanych i radosnych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Zdjęcia


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.