Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

uwagaUdział uczniów w Misjach Świętych

Szanowni Rodzice!

W dniach 22-29 października 2017 r. w Parafii Matki Bożej Szkaplerznej (w kościele parafialnym Szkoły Podstawowej nr 2) odbywają się Misje Święte.

Zgodnie z organizacją roku szkolnego (Rozp. MEN z dnia 11 sierpnia 2017 w sprawie organizacji roku szkolnego §5 pkt. 1 i 2 oraz Rozp. MEN z dnia 7 czerwca 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w publicznych przedszkolach i szkołach § 10. pkt.1) dyrektor szkoły wyznacza dni wolne: 23, 24, 25 października br., aby umożliwić uczniom udział w naukach misyjnych. (Więcej informacji - kliknij)

 

Zaproszenie do biblioteki

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w październiku zapraszam wszystkich czytelników do odwiedzin w bibliotece i wzięcia udziału w proponowanych konkursach: dla uczniów klas IV-VII konkurs na plakat promujący bibliotekę, książki i czytelnictwo, natomiast dla uczniów klas I-III konkurs plastyczny pt. „Mój ulubiony bajkowy bohater”. Podczas przerw w bibliotece na czytelników czekają „Obrazki jesienne” - zabawy plastyczne, wycinanki, wyklejanki, zagadki. Zapraszam - warto przyjść do biblioteki.

Marta Polak-Kamińska, bibliotekarz

Do pobrania:
Informacja o konkursach bibliotecznych
Regulaminy konkursów

Konkurs literacko-plastyczny

Podręczniki do religii

Wnioski o stypendium szkolne

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Zapisy dzieci do klasy pierwszej 2017/2018


Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.