Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Uwaga! Konkurs historyczny dla uczniów kl. IV-VII

W ramach realizacji miejskiego projektu edukacyjnego: „Świętujmy Niepodległą” etap III 2017/2018 zachęcamy uczniów klas IV-VII do udziału w Szkolnym Konkursie Historycznym wiedzy na temat odzyskania przez Polskę niepodległości.Polska bialo czer

W dniach od 13 do 17 listopada 2017 r. będzie trwał pierwszy etap tego konkursu - Historyczny Konkurs Internetowy. Drugi etap odbędzie się 22 listopada 2017 r. Wszystkie informacje dotyczące zasad udziału w konkursie znajdują się w Regulaminie, który zamieszczamy poniżej. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie będą się ukazywać kolejne pytania konkursowe.

Regulamin Szkolnego Konkursu Historycznego

Pytania konkursowe - etap I (konkurs internetowy)

 

Uwaga! Zmiana terminu konsultacji

Dyrekcja szkoły informuje, że najbliższe konsultacje indywidualne dla rodziców odbędą się w zmienionym terminie, czyli 14 listopada 2017 r. w godz. 17.00-18.30. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane ze zmianą terminu.

 

Zaproszenie do biblioteki

Udział uczniów w Misjach Świętych

Konkurs literacko-plastyczny

Podręczniki do religii

Wnioski o stypendium szkolne

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Zapisy dzieci do klasy pierwszej 2017/2018


Copyright © 2017 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.