Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

kalendarz 01

2 maja – dniem wolnym

02.05.2018 r. w naszej szkole jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu sprawowana jest opieka nad dziećmi. Szkoła jest czynna od godz. 7.00 do 15.30, obiad nie będzie wydawany.

 

Uwaga! Uczniowie przyszłorocznych klas pierwszych!

Poniżej zamieszczamy tekst oświadczenia, jakie powinni wypełnić i dostarczyć do szkoły rodzice uczniów przyszłorocznych klas pierwszych. Podpisane oświadczenia należy złożyć w sekretariacie szkoły do 25 kwietnia 2018 r.

Oświadczenie o podjęciu nauki

 

Konkurs Literacki „Mitologiczne potyczki”

Zapraszamy uczniów klas IV-VII do udziału w Szkolnym Konkursie Literackim pod hasłem „Mitologiczne potyczki”. Jest on częścią realizowanego w naszej szkole projektu edukacyjnego „Nasze bajanie – baśnie i mity Starego Kontynentu”. Konkurs składa się z dwóch etapów, które odbędą się kolejno 10 i 14 maja br. Aby wziąć udział w „Mitologicznych potyczkach”, trzeba przeczytać wskazane w Regulaminie mity. Zachęcamy do udziału w zmaganiach konkursowych! Na laureatów i finalistów czekają nagrody!

Regulamin konkursu

 

Nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019

Konsultacje dla rodziców - marzec 2018

Zapisy na półkolonie letnie

Dzień Otwarty Szkoły

Konsultacje dla rodziców - XII 2017

Stypendium szkolne

Konkurs historyczny

Zmiana terminu konsultacji dla rodziców

Zaproszenie do biblioteki

Udział uczniów w Misjach Świętych

Konkurs literacko-plastyczny

Podręczniki do religii

Wnioski o stypendium szkolne

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Zapisy dzieci do klasy pierwszej 2017/2018


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.