Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

W miniony piątek, tj. 15 września 2017 r. uczniowie klasy IV c wzięli udział w spotkaniu z Panem Andrzejem Westwalewiczem. Znany tarnowski artysta plastyk poprowadził dla dzieci warsztaty malarskie.

warszt malarskie 08Było to już kolejne spotkanie uczniów tej klasy z Andrzejem Westwalewiczem, który w ubiegłym roku szkolnym również gościł w naszej szkole. Tym razem dzieci zmierzyły się z tematem martwej natury. Miały do wyboru jedną spośród dwóch kompozycji, a swoje prace wykonywały techniką akwarelową. W efekcie zmagań pod bacznym okiem artysty powstały bardzo ciekawe obrazy, w których został „wydobyty kolor”, co bardzo ucieszyło Pana Andrzeja. Dzieci chętnie pracowały, stosując się do uwag zaproszonego gościa.

 

Wszystkie prace wykonane podczas warsztatów będzie można oglądać w szkolnej galerii przy wejściu do budynku. Warsztaty z udziałem p. Andrzeja Westwalewicza wpisały się w realizację szkolnego projektu edukacyjnego pod hasłem „Tarnów – nasze magiczne miasto zaczarowane w słowach i obrazach”.

Zdjęcia


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.