Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

kalamarzZapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły z klas II-VII do udziału w projekcie edukacyjnym pod hasłem „Tarnów – nasze magiczne miasto zaczarowane w słowach i obrazach”. W ramach projektu odbędzie się konkurs literacko-plastyczny, w którym będzie można wykazać się umiejętnościami tworzenia wierszy, malowania czy też fotografowania. Ponadto uczestnicy zapoznają się z twórczością poetów związanych z Tarnowem i razem z nimi będą odkrywali uroki naszego miasta.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie. Poniżej zamieszczamy również propozycje utworów literackich o Tarnowie, z których uczniowie będą mogli czerpać inspiracje, tworząc własne prace. Życzymy wszystkim wielu oryginalnych pomysłów i wspanialej zabawy!

Regulamin konkursu

Wiersze o Tarnowie


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.