Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Tarnowa w Lekkoatletyce, jakie odbyły się 29 września na zmodernizowanym stadionie TOSiR przy ul. Piłsudskiego.

lekkoatletyka 08Młodzież uczestnicząca w zawodach podzielona była na cztery kategorie wiekowe. Dziewczęta rywalizowały w biegu na 60 i 600 metrów, w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Chłopcy próbowali swoich sił w biegu na dystansie 60 i 1000 metrów oraz - podobnie jak dziewczęta - w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem rywalizowali z rówieśnikami z innych szkół. Szczególne gratulacje należą się Zofii Mikoś z klasy VII a, która w biegu na 600 m wywalczyła dla szkoły trzecie miejsce i brązowy medal. Gratulacje!

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.