Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Drużyna piłki nożnej reprezentująca naszą szkołę wzięła udział w Mistrzostwach Tarnowa w Halowej Piłce Nożnej. Turniej odbył się 19 października 2017 r.

pilka noznaW rozgrywkach wzięło udział 9 drużyn ze szkół podstawowych. Rywalizowały one w trzech grupach eliminacyjnych. Dwie drużyny z każdej grupy awansowały do finałów. Ostatecznie drużyna z naszej szkoły zajęła V miejsce. Oto wyniki meczów:
SP 2 – SP 18     0:4
SP 2 – SP 5       2:1
SP 2 – SP 8       0:0
SPP – SP 23      0:2


Skład drużyny reprezentującej naszą szkołę: Dawid Gmernicki, Gerard Rymanowski, Dawid Latosiński, Aron jabłoński, Jakub Prusak, Mateusz Warzała, Adrian Kochniarczyk, Grzegorz Wiatrak. Opiekun drużyny: Małgorzata Kocan-Kałucka.


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.