Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

W tym roku szkolnym, podobnie jak rok temu, nasza szkoła przystąpiła do realizacji kolejnego – trzeciego – etapu Miejskiego Projektu Edukacyjnego „Narodowe Święto Niepodległości” - „Świętujmy Niepodległą!”. W ramach szkolnego projektu, który zatytułowaliśmy „Niepodległa – sto lat!”, będziemy realizować różnorodne przedsięwzięcia mające na celu pokazanie różnych sposobów świętowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Więcej na temat projektu w naszej szkole można przeczytać w karcie projektu – kliknij.


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.