Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

W ramach otwartego Pucharu Tarnowa w koszykówce dziewcząt 25.10.2017 r. w hali widowiskowo-sportowej Pałacu Młodzieży odbył się I Turniej o Puchar Prezydenta Tarnowa.

imgl0455W rywalizacji wzięło udział 14 szkół podstawowych z Tarnowa i powiatu tarnowskiego. Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła 3. miejsce w tym turnieju. Naszym koszykarkom serdecznie gratulujemy! Wyniki spotkań rozegranych przez drużynę naszej szkoły:
SP 2 – SP Zbylitowska Góra - 8:0
SP 2 - SP NNP - 2:0
SP 2 - SP Wojnicz - 2:0
SP 2 - SP 18 - 10:2
SP 2 - SP 24 - 8:0
SP 2 - SP Niedomice - 2:1
SP 2 - SP 3 - 4:7

Skład drużyny: Anna Osuch, Wiktoria Leszczyńska, Julia Skoczylas, Nikola Biernat, Marta Proszowska, Gabriela Tabaczyńska, Karolina Szponder, Olga Migdał, Julia Kozioł. Opiekun: Małgorzata Kocan-Kałucka.

Zdjęcia


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.