Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Jak ważne jest drugie śniadanie, przypomnieli sobie 8 listopada uczniowie klasy V b w ramach realizacji programu: „Wspólne drugie śniadanie w szkole”.

sniadanie 5b 02Drugie śniadanie dostarcza uczniom sił zarówno do nauki, ćwiczeń fizycznych, jak i do zabawy podczas przerw. Zasady zdrowego stylu życia i odżywiania zostały omówione przez wychowawcę klasy, a następnie uczniowie wspólnie przygotowali i spożyli posiłek składający się ze smakowitych kanapek, warzyw i owoców. Taka lekcja była okazją do swobodnych rozmów nie tylko o szkole, ale również o ulubionych potrawach i przepisach kulinarnych. Dzieci, które podczas pobytu w szkole jedzą drugie śniadanie, lepiej się uczą, są w stanie wykonać szybciej zadania pamięciowe i te związane z koncentracją. Uczniowie nie kryli satysfakcji ze smakowitej lekcji i wspólnego posiłku.

Zdjęcia


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.