Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Żeńska drużyna koszykówki reprezentująca naszą szkołę zajęła drugie miejsce w turnieju o Puchar Prezydenta Tarnowa. To wynik lepszy niż przed miesiącem.

koszykowka xi 05Drugi otwarty turniej o Puchar Tarnowa w Koszykówce dziewcząt odbył się 23 listopada 2017 r. w hali widowiskowo-sportowej Pałacu Młodzieży. Uczestniczyło w nim 12 drużyn ze szkół podstawowych z Tarnowa i powiatu tarnowskiego. Nasza drużyna rozegrała siedem spotkań, z których pięć wygrała. To pozwoliło dziewczętom wywalczyć drugie miejsce w turnieju. Rozgrywki o Puchar Tarnowa w Koszykówce to największa cykliczna impreza w tej dyscyplinie organizowana w naszym mieście. Kolejny turniej za miesiąc.

 

Wyniki spotkań rozegranych przez drużynę naszej szkoły:

SP 2 - SP 3    4:7
SP 2 - SP Niedomice     4:6
SP 2 - SP 24     12:0
SP 2 - SP Wojnicz      8:2
SP 2 - SP 8     5:4
SP 2 - SP Niedomice      5:4
SP 2 - SP 3      2:15

Skład drużyny:
Nikola Biernat
Wiktoria Leszczyńska
Julia Skoczylas
Marta Proszowska
Olga Migdał
Gabriela Tabaczyńska
Julia Kozioł
Karolina Szponder
Magdalena Sękowska

Opiekun: Małgorzata Kocan-Kałucka


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.