Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

5 i 6 grudnia w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Wszystkich uczniów - zarówno tych grzecznych, jak i troszkę mniej grzecznych - odwiedził Święty Mikołaj.

mikolaj 2017 02W obecności Mikołaja dzieci były bardzo szczęśliwe i rozpromienione, a niekiedy nawet troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami, recytowanymi wierszami i dobrze wykonanymi zadaniami. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym uczniom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników spotkania. Do zobaczenia za rok!

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.