Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku przepełniony ciepłem, radością i miłością. To także okazja do kolędowania, którego nie zabrakło w naszej szkole w ostatnim dniu przed świętami.

bn 2017 14„Gdy świąteczny czas nastaje, jadą święci Mikołaje” – pod takim hasłem odbyło się wspólne kolędowanie, które przygotowali uczniowie z koła teatralnego pod kierunkiem pani Renaty Kucharskiej. Opowiadali o tradycjach i zwyczajach świątecznych, podkreślając wagę obdarowywania innych i dzielenia się z potrzebującymi. Świąteczny nastrój wprowadziły piękne kolędy i pastorałki, które opracowali pod kierunkiem pani Beaty Chrobak – opiekunki chóru szkolnego. Występ zakończył brawurowo wykonany układ taneczny, który wszystkich pobudził do radości i uśmiechu. O oprawę plastyczną i drobne upominki zadbała pani Karolina Kiwior i Samorząd Uczniowski.

 

Na zakończenie spotkania pani dyrektor Zofia Drwal podziękowała młodym artystom oraz ich opiekunom za przygotowanie interesującego przedstawienia. Wraz z panią wicedyrektor Ewą Oleksy skierowały także ciepłe słowa i życzenia do rodziców, nauczycieli i uczniów z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Dla wszystkich popłynęły świąteczne życzenia:

Jak obyczaj każe stary,
według ojców naszej wiary,
pragniemy złożyć Wam życzenia w dniu Bożego Narodzenia.
Niech ta Gwiazdka Betlejemska,
która świeci tu o zmroku,
doprowadzi do spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku.
ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT!

Zdjęcia


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.