Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

6 marca 2018 roku, w ramach Dnia Otwartego, odwiedziły naszą szkołę przedszkolaki. Przed południem dzieci obejrzały przygotowane specjalnie dla nich przedstawienie i uczestniczyły w zabawach ze starszymi uczniami.

woda dz otwarty 07Grupy przedszkolne przywitane przez panią dyrektor Zofię Drwal zobaczyły przedstawienie teatralne pt. „Woda to życie” w wykonaniu uczniów klasy VII a, przygotowane na zajęciach koła teatralnego pod opieką pani Renaty Kucharskiej. Inscenizacja przeniosła maluchy do baśniowej krainy, w której powitała je pani Woda, a następnie do klasy szkolnej, gdzie uczniowie opowiadali o znaczeniu wody na Ziemi. Po przedstawieniu przedszkolaki odpowiadały na pytania dotyczące obejrzanego przedstawienia.

 

Dzieci znakomicie poradziły sobie z zagadkami i chętnie angażowały się w ich rozwiązywanie. W nagrodę każdy przedszkolak otrzymał zakładkę i uczestniczył we wspólnej zabawie. Następnie mali goście udali się na salę gimnastyczną, gdzie brali udział w przygotowanych dla nich zajęciach sportowych.

Zdjęcia


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.