Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Na popołudniowym spotkaniu w ramach Dnia Otwartego Szkoły miło nam było gościć dzieci przedszkolne wraz z ich rodzicami. Spotkanie odbyło się 6 marca br. w murach „Dwójki”.

dzien otwarty2018 07Przyszłoroczni pierwszoklasiści zaczęli poznawanie szkoły od sali gimnastycznej, gdzie pokonywali przygotowany dla nich zabawowy tor przeszkód, próbowali swoich sił w hokeju i razem ze starszymi kolegami uczestniczyli w zabawie z chustą animacyjną. Bardzo intrygujące dla małych gości okazały się eksperymenty przyrodnicze, jakie przeprowadzali pod okiem nauczycieli oraz starszych uczniów w pracowni przyrodniczej. Dużą atrakcją były też zmagania na wesoło z językiem angielskim przy użyciu tablicy interaktywnej.

Kilka chwil dzieci spędziły w pracowni komputerowej, gdzie mogły pograć w dydaktyczne gry komputerowe. Nauczyciele świetlicy przygotowali dla milusińskich różne niespodzianki, a w bibliotece na dzieci czekały książeczki, które mogły przejrzeć lub poczytać z rodzicami. W każdej z odwiedzanych pracowni dzieci za wykonane zadania otrzymywały punkty, za które zdobywały na zakończenie dyplomy i nagrody.

Dzień Otwarty cieszył się dużym zainteresowaniem, a uśmiechnięte buzie maluchów wyrażały ich zadowolenie. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym!

Zdjęcia


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.