Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

15 marca 2018 r. reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w minikoszykówce dziewcząt. Tym samym nasze koszykarki awansowały do finału wojewódzkiego.

koszykowka rejonTurniej odbył się w hali sportowej Pałacu Młodzieży w Tarnowie. W rozgrywkach uczestniczyły cztery drużyny z rejonu: SP Olesno, SP Siemiechów, SP Jasień Brzeski i SP 2 Tarnów. Drużyna naszej szkoły wygrała wszystkie mecze ogromną przewagą: z SP Siemiechów – 27:0, z SP Olesno – 41:4, z SP Jasień Brzeski – 11:9. Pierwsze miejsce w rozgrywkach rejonowych dało dziewczętom awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Bochni 21 marca br. Gratulujemy sukcesu!

 

Skład zwycięskiej drużyny:
Nikola Biernat, Marta Proszowska, Gabriela Tabaczyńska, Olga Migdał, Karolina Szponder, Anna Osuch, Wiktoria Leszczyńska, Julia Skoczylas, Julia Kozioł, Natalia Bajbur.
Opiekun: Małgorzata Kocan-Kałucka.


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.