Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

21 marca br. drużyna z naszej szkoły uczestniczyła w finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w minikoszykówce dziewcząt, reprezentując rejon tarnowski.

koszykowka final 02Turniej odbył się w hali MOSiR w Bochni. W rywalizacji uczestniczyło sześć drużyn z poszczególnych rejonów: z Krakowa, Gorlic, Kobyla, Osieku, Zawoi oraz Tarnowa. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych, a do finału awansowały po dwie drużyny z każdej grupy. Nasza drużyna znalazła się w grupie z reprezentacjami z Gorlic oraz Zawoi i uzyskała awans do ścisłego finału. Ostatecznie drużyna SP nr 2 zdobyła IV miejsce w województwie. To duży sukces, którego gratulujemy dziewczętom oraz ich trenerce, p. Małgorzacie Kocan-Kałuckiej.

A oto skład drużyny, która wywalczyła IV miejsce w województwie:
Nikola Biernat, Marta Proszowska, Olga Migdał, Gabriela Tabaczyńska, Julia Kozioł, Wiktoria Leszczyńska, Anna Osuch, Julia Skoczylas, Paulina Wideł, Natalia Bajbur, Karolina Szponder.

Motto szkoły


 

Nie tylko rozwijanie umysłu
za pomocą nauk
i umiejętności,
lecz przede wszystkim
uszlachetnianie serc i dusz.

              Stanisław Konarski


Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.