Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

21 marca br. drużyna z naszej szkoły uczestniczyła w finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w minikoszykówce dziewcząt, reprezentując rejon tarnowski.

koszykowka final 02Turniej odbył się w hali MOSiR w Bochni. W rywalizacji uczestniczyło sześć drużyn z poszczególnych rejonów: z Krakowa, Gorlic, Kobyla, Osieku, Zawoi oraz Tarnowa. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych, a do finału awansowały po dwie drużyny z każdej grupy. Nasza drużyna znalazła się w grupie z reprezentacjami z Gorlic oraz Zawoi i uzyskała awans do ścisłego finału. Ostatecznie drużyna SP nr 2 zdobyła IV miejsce w województwie. To duży sukces, którego gratulujemy dziewczętom oraz ich trenerce, p. Małgorzacie Kocan-Kałuckiej.

A oto skład drużyny, która wywalczyła IV miejsce w województwie:
Nikola Biernat, Marta Proszowska, Olga Migdał, Gabriela Tabaczyńska, Julia Kozioł, Wiktoria Leszczyńska, Anna Osuch, Julia Skoczylas, Paulina Wideł, Natalia Bajbur, Karolina Szponder.


Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.