Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

Organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

I. Organizacja nauki w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie w okresie czasowego ograniczenia jego funkcjonowania

1. W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie będzie realizowane kształcenie na odległość.
2. Kształcenie na odległość będzie realizowane przez nauczycieli z wykorzystaniem:
1) platform edukacyjnych, w tym platformy dostępnej pod adresem www.epodreczniki.pl,
2) materiałów dostępnych na stronach CKE, OKE Kraków, WSiP, MEN
3) materiałów prezentowanych w programach publicznej telewizji i radia,
4) materiałów wskazanych przez nauczycieli,
5) środków komunikacji elektronicznej, komunikatorów.

Czytaj więcej: Jak pracujemy w czasie pandemii?

elearningInformujemy Rodziców i Uczniów, że przez czas zawieszenia nauki w szkołach nauczyciele naszej szkoły prowadzą nauczanie zdalne.

Materiały i dokładne wskazówki do samodzielnej pracy uczniów przekazywane są przez poszczególnych nauczycieli poprzez dziennik elektroniczny na konta rodziców oraz najstarszych uczniów, którzy posiadają własne konta. Ponadto nauczyciele mogą wykorzystywać do kontaktu z uczniami i/lub rodzicami pocztę elektroniczną, a w razie ewentualnych problemów technicznych – będą nawiązywać kontakt telefoniczny z rodzicami.

Oprócz proponowanych przez nauczycieli materiałów do nauki (np. tradycyjnych podręczników czy różnorodnych platform cyfrowych), uczniowie mogą wykorzystywać także inne dostępne materiały służące samodzielnej nauce. Więcej informacji oraz przykładowe linki do ciekawych stron internetowych będziemy zamieszczać w zakładkach dla uczniów i rodziców.

Przejście na zdalny system nauczania wymaga czasu i przyzwyczajenia. Prosimy o dobrą współpracę i komunikację pomiędzy nauczycielami i rodzicami.

Mając na uwadze dobro dzieci, ich zdrowie i bezpieczeństwo, zachowajmy spokój i szczególną ostrożność.

 


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.