Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Tarnowie

harcerze plakat naborowyCzuwaj!
Zapraszamy wszystkich chętnych z klas 4-6 do dołączenia do 97. Tarnowskiej Drużyny Harcerskiej „Zarzewie”.
Zbiórka naborowa dla nowych osób odbędzie się 6 października (we wtorek) o godz. 16:00. Spotykamy się obok ruin zamku na Górze św. Marcina. Zbiórka jest niezobowiązująca, każdy może na nią przyjść i zobaczyć, co robimy. Spotkanie potrwa do 18:00.
Zapraszamy też na nasz fanpage na Facebooku:
https://www.facebook.com/97TDHZARZEWIE/ - są tam zdjęcia z wyjazdów i relacje ze zbiórek, można do nas napisać w razie pytań.

Z wyrazami szacunku
Anna Słowik

Informujemy, że kwota za obiady w październiku 2020 r. wynosi  84,00 zł (21 dni x 4,00).
W dniu 14.10.2020 (Dzień Edukacji Narodowej) stołówka nieczynna.
Opłaty prosimy wpłacać na konto szkoły: 20 1030 1250 0000 0000 8802 0022. Wpłaty do dnia 10.10.2020 r. Prosimy o przestrzeganie terminów wpłat, zgodnie z Regulaminem korzystania ze stołówki szkolnej SP nr 2 w Tarnowie pkt. III.

konkursZ okazji zbliżającego się Święta Patrona Szkoły zapraszamy uczniów klas IV-VI oraz VII-VIII do udziału w konkursie wiedzy o patronie - Stanisławie Konarskim.

Wystarczy tylko poszukać odpowiedzi na kilka pytań, zapisać te odpowiedzi na kartce i wrzucić do urny, która zostanie wystawiona w szkole 30 września, czyli w dniu Święta Patrona Szkoły, w godz. 8.00-11.30. Materiały z potrzebnymi informacjami o patronie znajdziecie na naszej stronie internetowej – TUTAJ.

Poniżej zamieszczamy Regulamin konkursu oraz pytania konkursowe dla poszczególnych klas. Na zwycięzców czekają nagrody!

Czytaj więcej: Uwaga! Konkurs dla uczniów klas 4-8!

Wnioski o stypendia szkolne wraz z całą dokumentacją potwierdzającą sytuację rodzinną, materialną, życiową, proszę wrzucać w zamkniętej kopercie do urny znajdującej się w przedsionku szkoły. Nie ma możliwości bezpośredniego dostarczania wniosków do pedagoga szkolnego.

We wniosku o stypendium znajduje się wykaz wszystkich niezbędnych dokumentów do uzyskania wsparcia. Druki wniosków do ubiegania się o stypendium są do pobrania przy wejściu do szkoły. Wnioski niekompletne nie będą rozpatrywane.

Ostateczny termin składania dokumentów upływa 15.09.2020 r.

Pedagog szkolny

Dyrekcja SP nr 2 oraz wychowawcy klas zapraszają rodziców uczniów kl. I-VIII na klasowe zebrania organizacyjne, które odbędą się 8.09.2020 r. (wtorek) według podanego poniżej harmonogramu.

Ponadto zebranie Klasowych Rad Rodziców (tzw. „Trójek klasowych”) odbędzie się 10.09.2020 r. (czwartek) o godzinie 17.30 w świetlicy (s. 25).

Harmonogram zebrań z rodzicami:

Czytaj więcej: Zebrania z rodzicami

Pedagog szkolny informuje, że druki potrzebne do ubiegania się o stypendium szkolne w roku szk. 2020/2021 są do pobrania przy wejściu do szkoły. Wnioski można składać od 1 do 15 września br.
Przyjmowanie wniosków będzie odbywało się tylko i wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym z pedagogiem szkolnym na konkretny dzień i godzinę. Wnioski niekompletne nie będą przyjmowane.


Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 im. S. Konarskiego w Tarnowie Rights Reserved.